Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 10 października w Namysłowie odbyły się wojewódzkie zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały 3 zespoły (dwa dziewcząt i jeden chłopców).

Dzięki przychylności pana dyrektora oraz Rady Rodziców nasi uczniowie, którzy zajęli II miejsce w zawodach na poziomie mistrzostw miasta Opola mogli uczestniczyć w zawodach wojewódzkich, na których zdobyli III miejsce.

A oto wyniki naszych uczniów:

Dziewczyny rocznik 2005 – 2006: II miejsce

Paula Konfisz 7a, Katerina Korniiaka 8b, Kamila Klimek 8a, Agata Brzoza 8a, Juszczak Ewa 8b, Martyna Kalińska 7a, Zuzanna Koblak 7a, Anna Ziemkiewicz 7b

Dziewczyny rocznik 2007 - 2009: III miejsce

Julia Domnik 5b, Anna Rucińska 5a, Julia Kurek 7a, Alicja Trojan 7c, Zuzanna Kurzątkowska 6a, Zofia Świerczek 5a, Aleksandra Janikowska 5a, Natalia Popowicz 6a, Zofia Czarnik 5e

Chłopcy rocznik 2007 - 2009: III miejsce

Alan Mołodecki 6a, Tymoteusz Racławicki 6a, Mateusz Nowak 6a, Franciszek Danków 6a, Franciszek Bobrowski 6a, Bartłomiej Pawliszyn 6a, Bartosz Szczepański 5a, Leon Kowalik 5a

Gratulujemy wysokich wyników sportowych i dziękujemy za pomoc w organizacji transportu.

Opiekunowie uczniów: p. Bogusława Westenholz, p. Patryk Komar

Opracowanie: mgr Iwona Amrogowicz, mgr Patryk Komar