W ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci uczniowie naszej szkoły rywalizowali w konkurencji biegów przełajowych- indywidualnie i drużynowo.
Zawody odbyły się w dniu 1 października 2019 roku w Parku przy oś. Armii Krajowej w Opolu.
Po zaciętej walce uczniowie wywalczyli następujące lokaty:
Dziewczyny rocznik 2009 i młodsi : II miejsce drużynowo
Julia Domnik 5b, Anna Rucińska 5a, Aleksandra Janikowska 5a, Julia Maślak 5a
Dziewczyny rocznik 2008-2007 : I miejsce drużynowo
Helena Zapotoczna 5a, Julia Kurek 7a,Alicja Trojan 7c, Zofia Czarnik 5a
Dziewczyny rocznik 2005 – 2006: I miejsce drużynowo
Martyna Kalińska 7a, Zuzanna Koblak 7a, Juszczak Ewa 7b, Paula Konfisz 7a
Chłopcy rocznik 2009 i młodsi : II miejsce drużynowo
Dominik Kawa 4a, Wojciech Smak 5b, Antoni Danków 5c, Jakub Czerepicki 5b
Chłopcy rocznik 2007 -2008 : I miejsce drużynowo
Franciszek Danków 6a, Leon Kowalik 5a, Bartłomiej Pawliszyn 6a, Mateusz Nowak 6a,
Franek Danków - I miejsce
Mistrzostwa Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kat. chłopców rocznik 2007/2008
Leon Kowalik - III miejsce
Mistrzostwa Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kat. chłopców rocznik 2007/2008
Julia Kurek - III miejsce
Mistrzostwa Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kat. dziewcząt rocznik 2007/2008
Julia Domnik – II miejsce
Mistrzostwa Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kat. dziewcząt rocznik 2009 i młodsi
Aleksandra Janikowska – III miejsce
Mistrzostwa Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kat. dziewcząt rocznik 2009 i młodsi
Ewa Juszczak I miejsce
Mistrzostwa Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kat. dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Zuzanna Koblak – II miejsce
Mistrzostwa Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kat. dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Zawodnicy indywidualni, którzy zajęły od I do V miejsca oraz drużyny z pierwszych miejsc awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu 2020 r w Lasocicach.
Gratulujemy sportowej walki i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunowie uczniów: p. Magdalena Czech, p. Aleksandra Kleszcz, p. Patryk Komar
Opracowanie: mgr Iwona Amrogowicz, mgr Patryk Komar