"Pięć minut dla książki" w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W ramach cyklu „Pięć minut dla książki” klasa Ib była na zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

• „Mój tata pisarz pokazał mi świat” – p. Monika Lisińska przedstawiła sylwetki pisarzy, którzy zaczęli pisać książki z myślą o swych dzieciach. Zagadki, zabawy, układanki, ciekawostki o autorach, czytanie fragmentów książek bardzo podobały się dzieciom. Dziękujemy!
  • „Bajki Hanna-Barbera” – p. Karolina Kowal przedstawiła program „Ameryka w Twojej bibliotece”, świat bajek studia animacji Hanna-Barbera. Fotograficzne rebusy, zagadki, układanki, zabawy oraz fragmenty filmów zaciekawiły dzieci i sprawiły im radość. Dziękujemy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Urszula Długosz
FOTO: p. Katarzyna Nawrocka, mgr Urszula Długosz