"Ekolola w opałach"

W piątek 22 kwietnia byliśmy na premierze spektaklu „Ekolola w opałach”, wystawionym w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Targowej, przez Teatrzyk Dziecięcy „Figielek”.

Na ten spektakl zaprosiła nas, czyli swoją klasę, nasza koleżanka Iga Stefanowska, która gra w tym spektaklu tytułową rolę.

Z wielką przyjemnością uczestniczyliśmy w tym wesołym, pełnym humoru i dziecięcej radości przedstawieniu. Podziwialiśmy swobodę i lekkość z jaką aktorzy prezentowali swoje role.

Iga grała uroczo i pewnie jak prawdziwa aktorka. Nagrodziliśmy wszystkich gromkimi brawami, a Idze każdy z nas osobiście gratulował wspaniałego występu.

Na zakończenie wszyscy widzowie zostali poczęstowani przez aktorów smakowitymi cukierkami.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Bożena Czajka
FOTO: p. Marta Radomska