Spotkanie autorskie z Łukaszem Dębskim

14 kwietnia klasa Id wybrała się na spotkanie autorskie zorganizowane w Miejskiej Bibliotece w Opolu. Bohaterem spotkania był pan Łukasz Dębski, autor wielu książek dla dzieci.

Twórczość pana Łukasza jest bardzo prosta, tworzona razem z jego żoną i dziećmi. Dzięki temu trafia w serca najmłodszych.

Spotkanie było wyjątkowe. Dzieci mogły nie tylko posłuchać o tym jak zostaje się pisarzem czy jak powstaje książka, ale przede wszystkim mogły wspaniale bawić się z autorem i jego twórczością. Rewelacyjny kontakt pisarza z dziećmi sprawił, że o ziewaniu i nudzie nie było mowy. Miny dzieci mówią same za siebie.

Po takiej dawce świetnej zabawy z czytaniem książek bardziej chce się je czytać.

Organizatorom i autorowi serdecznie dziękujemy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Dominika Zygiel
FOTO: mgr Dominika Zygiel