Laurka dla Kubusia Puchatka

W październiku uroczyście obchodzimy urodziny Kubusia Puchatka.

Z tej okazji biblioteka przystrojona jest w baloniki, kolorowe laurki i napisy urodzinowe, a sami uczniowie otrzymują czapeczki urodzinowe. Na spotkanie z misiem zapraszamy uczniów klas pierwszych, którzy uczestniczą w prawdziwej zabawie urodzinowej. Zapoznają się z postacią Kubusia Puchatka i poznają jego przyjaciół. Dzieci biorą udział w wielu konkursach, np.: „Gdzie jest mój ogon?”, „Do kogo to należy?”, „Taniec z balonikami”, itd. Punktem kulminacyjnym naszego spotkania jest głosowanie na najładniejszą laurkę dla Kubusia Puchatka.

Uczniowie klas drugich i trzecich wykonują pracę plastyczną, która następnie prezentowana jest w bibliotece szkolnej i to spośród nich pierwszaki wybierają najładniejszą laurkę. W tym roku zwyciężyła praca Dawida Syposza z klasy IIc. Gratulujemy!

ORGANIZATOR I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Aneta Rozenbajger
FOTO: mgr Aneta Rozenbajger