"Kulinarna VIb"

Dnia 23 października uczniowie klasy VIb wraz wychowawcą p. Agnieszką Melnarowicz udali się do Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 przy ulicy Hallera w Opolu, na zajęcia kulinarne zorganizowane przez Panią Alicję Koss mamę naszej uczennicy z klasy VIb Weroniki.

Pani Koss jest nauczycielką i prowadzi zajęcia z zakresu technologii żywienia i usług gastronomicznych.

Po ciężkiej, ale przyjemnej pracy był czas na degustację wspaniałych wypieków i wymianę smaków. Pełni nowych doświadczeń i wrażeń pożegnaliśmy Panią Koss oraz naszych nowych kolegów i koleżanki z Zespołu Szkół.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Alicji Koss oraz uczniom z Zespołu Szkół Zawodowych za wspaniałe zajęcia i równie fantastyczną atmosferę. Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Agnieszka Melnarowicz
FOTO: mgr Agnieszka Melnarowicz