"Prymus Opolszczyzny 2014" - Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego

Wśród 31 osób, którym zostały wręczone statuetki Prymusa Opolszczyzny, znalazły się dwie uczennice naszej szkoły – Amelia Konfisz z klasy Va oraz Agata Książek – tegoroczna absolwentka naszej szkoły.

Uroczystość odbyła się 17 października w Filharmonii Opolskiej, a statuetki wręczał Marszałek Województwa Opolskiego – Andrzej Buła.

Nagroda przyznawana jest uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentom, którzy osiągają najwyższe wyniki w nauce oraz odnoszą sukcesy w konkursach na szczeblu ponadwojewódzkim. Takimi właśnie mogą się poszczycić uczennice naszej szkoły, czego serdecznie im gratulujemy.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Katarzyna Calicka
FOTO: p. Barbara Książek