Wyprawki Czytelnicze "Mała książka - wielki człowiek"

Miło nam poinformować, że po raz kolejny uczniowie pierwszych klas naszej szkoły otrzymali Wyprawki Czytelnicze w ramach kampanii "Mała książka - wielki człowiek", realizowanej przez Instytut Książki i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Inicjatywa ta ma na celu nie tylko promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych, ale również rozwijanie ważnych umiejętności, kreatywność i więzi rodzinnych poprzez wspólne czytanie.

Najnowsza propozycja kampanii "Mała książka - wielki człowiek" to książka " Wnuczka antykwariusza" autorstwa Justyny Bednarek z ilustracjami Emilii Dziubak oraz broszura "Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem", która jest poradnikiem dla rodziców i opiekunów.

Tegorocznej kampanii towarzyszy hasło: "Zależy Ci na rozwoju swojego dziecka? Podaruj mu miłość do książek".

Wszystkim pierwszakom życzymy ciekawej i przyjemnej lektury.

Opracowanie i fotorelacja: mgr Jolanta Tańska - Mende