Mikołajki w klasie 1C

6 grudnia jest  dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana na korytarzach szkolnych można było spotkać dzieci, nauczycieli i pracowników obsługi ubranych na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

Klasa 1c, aby świętować  mikołajki,  wybrała się  do Muzeum Śląska Opolskiego na zajęcia plastyczne, podczas których uczniowie wykonali piękne ozdoby świąteczne. Po powrocie do szkoły dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja, który obdarował je słodkimi upominkami. Ten niezwykły dzień był dla wszystkich bardzo przyjemny  i rozpoczął nasze oczekiwania  na Święta Bożego Narodzenia.

Opracowanie i fotorelacja: mgr Dominika Waluś

FotoFoto