W „Małej Dwójce” Święto Patrona Szkoły obchodzone jest uroczyście. Czas ten wiąże się z licznymi konkursami związanymi ze sportem. Podczas zajęć w szkole dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w różnych konkursach plastycznych, literackich oraz rywalizacji sportowej – biegu po kopercie.
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursach i zawodach.
A tak oto prezentują się wyniki rywalizacji:
Laureaci szkolnego konkursu plastycznego : "Dyscypliny sportowe"- kategoria klas drugich:
Kalina Kaleta z klasy 2a
Lena Dudek z klasy 2b
Natalia Czerwińska z klasy 2c
Laureaci szkolnego konkursu plastycznego "Dyscypliny sportowe"- kategoria klas trzecich:
Igor Janus z klasy 3a
Oliver Mul z klasy 3b
Zuzanna Zulska z klasy 3c
Jagoda Pietrzak z klasy 3d
Organizatorzy konkursu: mgr Beata Kachny, mgr Urszula Długosz
Laureaci szkolnego konkursu plastycznego "Szkoła moich marzeń":
Jakub Faber z klasy 1a
Paulina Dubińska z klasy 1a
Nadia Slesiona z klasy 1b
Yeva Voitynska z klasy 1b
Marcelina Gogolok z klasy 1c
Katarzyna Wójcik z klasy 1c
Organizatorzy konkursu: mgr Dominika Waluś, mgr Bożena Kęs
Laureaci Szkolnego Konkursu Literackiego na hasło-rymowankę „Patron Szkoły"- kategoria klas drugich:
Mateusz Wysocki z klasy 2a
Kuba Rychel z klasy 2b
Milena Turko z klasa 2c
Laureaci Szkolnego Konkursu Literackiego na hasło-rymowankę „Patron Szkoły”- kategoria klas trzecich:
Pola Miążek z klasy 3a
Maksymilian Henek z klasy 3b
Natalia Nagel z klasy 3c
Mila Pachura z klasy 3d
Organizatorzy konkursu: mgr Beata Trenczek, mgr Siglinda Piechota, mgr Elżbieta Raczkowska
Laureaci Szkolnego Konkursu Literackiego – wiersz o tematyce sportowej:
Jędrzej Kozdr a z klasy 1a
Stanisław Nagiel z klasy 1b
Aleksandra Dudka z klasy 1c
Organizatorzy konkursu: mgr Beata Trenczek, mgr Siglinda Piechota,mgr Elżbieta Raczkowska
Zwycięzcy Szkolnego Konkursu Literackiego – „List o szkole do kolegi, koleżanki”:
I miejsce: Zofia Kowczyk z klasy 3b
II miejsce: Łukasz Tomczak z klasy 3a
III miejsce ex aequo: Karol Smolewski z klasy 3c, Kamila Gogolok z klasy 3d
Organizatorzy konkursu: mgr Beata Kachny, mgr Urszula Długosz
Zwycięzcy biegu po kopercie na poziomie klas:
Barbara Nowak z klasy 1a
Kamil Woldański z klasy 1a
Zuzanna Guzenda z klasy 1b
Szymon Biniszewski z klasy 1b
Matylda Tataruch z klasy 1c
Julian Bala z klasy 1c
Kalina Woźniak z klasy 2a
Tymoteusz Groń z klasy 2a
Leana Olejnik z klasy 2b
Jakub Sasak z klasy 2b
Milena Turko z klasy 2c
Maksymilian Węglarz z klasy 2c
Julia Zięba z klasy 3a
Filip Kryczmanik z klasy 3a
Elena Samborska z klasy 3b
Natan Dudek z klasy 3b
Pola Sokołowska z klasy 3c
Wiktor Kielanowski z klasy 3c
Jowita Kurman z klasy 3d
Szymon Marzec z klasy 3d
Organizator konkursu: mgr Beata Kiersztajn
Gratulujemy osiągniętych wspaniałych wyników :)
Z okazji Święta Szkoły życzymy Wszystkim, aby zawsze z przyjemnością przychodzili do „Małej Dwójki”, znaleźli tu przyjaźnie na całe życie, a po latach z sentymentem wspominali czas tu spędzony.
Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszych działań:
VIDEO VIDEO
Opracowanie: mgr Bożena Kęs, mgr Urszula Długosz, mgr Dominika Waluś, mgr Beata Kachny, mgr Kamila Wójcik, dr Magdalena Rynkal