Bal maskowy w klasie 1c

Karnawał jest okresem zimowych zabaw, balów  i maskarad. Rozpoczyna się 6 stycznia i trwa do środy  popielcowej. Bal karnawałowy w klasie 1c odbył się 23 lutego. Było to niezwykłe, długo wyczekiwane wydarzenie, które dostarczyło dzieciom wielu emocji i radości.

W mgnieniu oka w klasie pojawiły się księżniczki, wróżki, czarownice. Nie zabrakło klauna, Spider –Mana, pirata, Iron-Mana i Hermiony. Każdą twarz skrywała maska.

Bal uświetniły przyniesione przez dzieci przekąski i napoje.

W ramach balu dzieci brały udział w grach i zabawach przy muzyce, takich jak  „Taniec z balonem”, „Taniec na gazecie” , tańczyły solo i w duecie. Uczyły się układu tanecznego co wywołało wiele radości.
Każdy bawił się jak umiał, nie ważne były kroki, liczyła się wspaniała wspólna zabawa przepełniona beztroskim śmiechem.

Opracowanie: mgr Urszula Jonczyk