Walentynki w klasie 2a i 2d

14 lutego to wyjątkowy dzień,
gdy wszystkie smutki odchodzą w cień.
Dzisiaj wszyscy jesteśmy radośni,
bo rozmawiamy o przyjaźni i miłości!

W Polsce Walentynki upowszechniły się wraz ze zwyczajem wysyłania walentynkowych kartek i wręczaniem upominków. Każdy lubi otrzymywać prezenciki, które są przyjemnością i niespodzianką. Walentynki są dobrą okazją obdarowania bliskich i przyjaciół.

Dzieci z klasy 2d wykonywały karteczki walentynkowe dla swoich bliskich. W tym dniu w klasie dominował kolor czerwony i różowy. Klasa 2a pięknie udekorowała swoją salę w romantyczne serduszka i zapozowała do wspólnego zdjęcia.

Ubrania dzieci  oraz dekoracja sali były w tych kolorach. Słodycze, serduszka małe i duże, kartki walentynkowe, balony - serca były dla dzieci niespodzianką. Czytanie walentynkowych wierszyków wprawiło wszystkich w dobry nastrój.

Pamiątkowe zdjęcie będzie po latach pewnie oglądane z łezką w oku.

To był miły dzień:)

Opracowanie: mgr Urszula Długosz, mgr Beata Kachny