Turniej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej 2021

Sukces naszego ucznia w Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W dniu 30 stycznia 2021 r. uczeń klasy 4a – Michał Tkacz wraz ze swoim piłkarskim zespołem klubowym UKP Gol Opole (U11), zwyciężyli w finale wojewódzkim Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej 2021, tym samym okazali się najlepszą drużyną na Opolszczyźnie w swojej kategorii wiekowej.

Wcześniej zwyciężyli w eliminacjach powiatowych, teraz w pokonanym boju pozostawili innych zwycięzców powiatowych z regionu. W najbliższym czasie mają reprezentować województwo opolskie w wielkim finale krajowym, w którym ma wystąpić 16 najlepszych drużyn w Polsce. Michał w całym turnieju zdobył 4 bramki, z czego 2 w meczu finałowym. Od 5 lat trenuje w klubie UKP Gol Opole, został również objęty projektem Opolskiego Związku Piłki Nożnej „Top Talent”.

Relacja z turnieju po kliknięciu w tym miejscu.

Opracowanie: p. Rafał Tkacz