Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego

Sportowy rok 2019/2020 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu został otwarty.

Zainaugurowali go młodzi sportowcy naszej szkoły z klas I – VIII, którzy licznie przybyli w sobotni poranek, aby uczestniczyć w atrakcjach dla nich przygotowanych. Zanim jednak przyszedł czas na atrakcje nastąpił ceremoniał olimpijski.

Przywitał nas Dyrektor Szkoły – p. Mirosław Śnigórski, a towarzyszyli mu znakomici goście: zastępca prezydenta miasta – p. Przemysław Zych, olimpijczycy i od dawna przyjaciele szkoły – p. Janusz Trzepizur oraz p. Bartłomiej Bonk. Witali nas również przedstawiciele Rady Dzielnicy Śródmieście, Rady Rodziców oraz wicedyrektorzy szkoły, Inaugurację prowadził p. Patryk Komar.

W programie znalazły się min. pokazy aikido (szkoła Aikido-OSA Stowarzyszenie Sztuk Walki), judo, zumba, dmuchane trampoliny no i oczywiście niezliczone konkurencje sportowe.

Wszystkie zmagania odbywały się w duchu fair play, stąd każdy uczestnik Inauguracji na koniec otrzymał pyszne i zdrowe upominki – owoce.

Życzymy naszym uczniom wielu sukcesów i niezapomnianych sportowych wrażeń w roku szkolnym 2019/2020!

Galeria zdjęć po kliknięciu tutaj.

Opracowanie: mgr Adrian Lewandowski, dr Magdalena Rynkal