Wielkie otwarcie naszej nowej, super-nowoczesnej pracowni komputerowej

W naszej szkole mamy nową pracownię komputerową w sali 210, która jest wyposażona w sprzęt najnowszej generacji.

Są to m.in. komputery przenośne z pojemnym i bardzo szybkim dyskiem SSD oraz bardzo wydajną kartą graficzną GEFORCE GTX 1050, drukarka 3D, tablica multimedialna, okulary do rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift, nowoczesne tablety, roboty mBot (które możemy programować m.in. w programie Scratch) oraz klocki Scottie GO.

Uczniowie z wielkim zapałem i zaangażowaniem przychodzą uczyć się informatyki i innych przedmiotów.

Na lekcjach w naszej pracowni mieli okazję być już obecni przedstawiciele władz miasta oraz kuratorium oświaty.

Opracowanie informacji: R. Elias