Pisankowanie

19 marca 2019 r. klasa Ia wybrała się na warsztaty z pisania jaj techniką batiku. Zajęcia w Tułowickim Domu Kultury są zawsze dla uczniów wielką przygodą, bo w ciekawy i humorystyczny sposób poznają obrzędy i zwyczaje związane z przygotowaniami do Świat Wielkanocnych.

Jest to nauka poprzez wspaniałą zabawę. Ponadto zawsze odwiedzamy Technikum Leśne, gdzie przyszli leśnicy przeprowadzają przyrodniczy pokaz multimedialny. Uczniowie mają okazję zobaczyć eksponaty, które przybliżają im wiadomości o lesie, zwierzętach i dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na dany temat. Są to bardzo ciekawe zajęcia, które polecamy zobaczyć. Tymczasem proszę pooglądać, jak świetnie się bawiliśmy.

Opracowanie informacji: M.Trojanowska