Czwartek z przedszkolakiem - jestem wynalazcą

Na początku przedszkolaki obejrzały przyrodniczą  prezentację i odpowiadały na pytania.
Następnie dzieci zostały wybierane do przeprowadzenia różnych  doświadczeń z dziedziny chemii i fizyki. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w eksperymentach.

Pod mikroskopami mogli zaobserwować, jak wyglądają organizmy niewidoczne gołym okiem. Wszystkie dzieci biorące udział w doświadczeniach otrzymały w nagrodę słodycze. W przeprowadzeniu eksperymentów pomagali uczniowie: Janek Chomontowicz z klasy 8c i Szymon Gąsienica z klasy 6c.

Zajęcia przygotowały: w sali 304  mgr Elżbieta Raczkowska, a w sali 211 mgr  Beata Wojciechowska-Szulecka.

Dziećmi opiekowały się: mgr B. Kachny, mgr Alena Korczyńska

Opracowanie informacji: mgr Beata Wojciechowska-Szulecka