DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO W "MAŁEJ DWÓJCE"

Dnia 28 maja uczniowie klas 1-3 świętowali na sportowo Dzień Dziecka.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania i złożenia życzeń przez p. Dyrektor Grażynę Danielko. Następnie uczniowie klasy 1 c  zaprezentowali przygotowany wraz z wychowawcą klasy p. Dominiką Waluś układ taneczny.  Wszyscy uczniowie klas 1 zaśpiewali na powitanie piosenkę ,,Dzień Dziecka”.
Po obejrzeniu części artystycznej uczniowie zmagali się ze sportowymi zadaniami. W programie były następujące konkurencje i zabawy:
- biegi w workach,
- sztafeta,
- skoki na piłkach,
- bieg przez płotki
- odbijanie piłeczki tenisowej,
- zabawy integracyjne,
- rzuty rakietami,
- stanowisko pierwszej pomocy.
Na zakończenie wszystkie klasy zaprezentowały  przygotowany przez siebie okrzyk i otrzymały dyplom. W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami. Całości dopełniła piękna słoneczna pogoda.

Aby obejrzeć wszystkie cudowne zabawy naszych uczniów prosimy odwiedzić wszystkie fotorelacje w trzech poniższych postach.

Opracowanie: mgr Katarzyna Maj
Fotorelacja: mgr Lucyna Mazur, dr Magdalena Rynkal