GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA NR 56 W ODWIEDZINACH W „MAŁEJ DWÓJCE”

W poniedziałek, 13 maja uczniowie klasy 2”a” gościli w Małej Dwójce Przedszkolaków z Przedszkola nr 56 mieszczącego się przy ul. Sieradzkiej.
Młodsi koledzy i koleżanki odwiedzili naszą szkołę, aby zaprezentować sztukę teatralną Ewy Lauda pt. „Śnieżka w tarapatach, czyli kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada”.
Pięcio i sześciolatki w sposób bardzo przekonujący odegrali role Złej Królowej, Królewny Śnieżki oraz Krasnoludków, Pań Dworu, czy Dworzan oraz Giermków.
Reżyserkami przedstawienia były nauczycielki z przedszkola – Pani Beata Siwiec oraz Pani Krystyna Kołodziej. Na uwagę zasługuje fakt, że mali aktorzy grali w pięknych strojach, które ze sobą przywieźli.

Uczniowie klasy 2a w absolutnej ciszy oglądali przedstawienie i byli oczarowani umiejętnościami aktorskimi i występem młodszych kolegów i koleżanek.

Opracowanie informacji oraz fotorelacja: mgr Bożena Kęs