Przygoda z angielskim w klasie 1a

Klasy pierwsze zaczęły swoją przygodę z językiem angielskim w naszej szkole i na początek poznają przedmioty znajdujące się w ich tornistrach.
Do poznania nowego słownictwa używaliśmy „magicznego pudełka”. Uczniowie przez dotyk mieli odgadnąć co to jest za przedmiot i oczywiście nazwać go po angielsku.

Zrób własny instrument muzyczny - to kolejna propozycja, która sprawia, że czas w szkolnych ławkach spędzamy w miły sposób.
Uczniowie wykorzystują swoje przedmioty szkolne jako instrumenty, zamieniają się w muzyków orkiestry symfonicznej. Jest to pomysł zaczerpnięty z historyjki obrazkowej z naszego podręcznika.
A oto jak wyglądał nasz
„koncert”: