Klasa 2c

6 grudnia każdy uczeń naszej klasy czuł, że jest to dzień niezwykły.

Już od rana wszyscy wyczekiwali nadejścia Mikołaja. W tym roku po korytarzach szkolnych krążyli jego pomocnicy, a dźwięki towarzyszącym im dzwoneczków roznosiły się delikatnie po całej szkole.

Uczniowie naszej klasy z ekscytacją czekali na to co przygotował dla nich w tym roku Mikołaj. Do sali dotarł ogromny prezent jednak, aby dzieci mogły go otrzymać, musiały  wykonać kilka zadań. Gdy wszystkie zagadki zostały rozszyfrowane  można było  otworzyć prezent niespodziankę.

Mikołaj obdarował uczniów fantastycznymi grami edukacyjnymi, poczęstował pierniczkami,  a pod szkolną choinką zostawił  słodkie upominki.

To był bardzo miły dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w organizację tego niezwykłego święta.

Opracowanie: mgr Dominika Waluś