„Najpiękniejsza bombka świąteczna”

W drugim tygodniu grudnia uczniowie klas I – III wzięli  udział w szkolnym konkursie plastycznym „Najpiękniejsza bombka świąteczna”.

Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały piękne, kolorowe i oryginalne prace nawiązujące do tradycji bożonarodzeniowej. W każdej grupie wybrano jedną bombkę, która reprezentowała klasę w dalszej części konkursu. Jury doceniało staranność wykonanych bombek, pomysłowość i odwołanie do symboli bożonarodzeniowych.

Nagrodzeni:

I miejsca: Paulina Łuczyńska z  klasy 2a,  Agnieszka Wzorek z klasy 2b, Paweł Kmiecik z klasy 2c

II miejsca: Dominika Nierenberg z klasy 1b, Lena Niemirowska z klasy 2d, Sara Pogorzelska z klasy 3b

III miejsca: Piotr Onyśko z klasy 1c, Antoni Ostrowski z klasy 3a, Kuba Mamoński z klasy 3c

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wszystkim  nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu: mgr Dominika Waluś, mgr Bożena Kęs

Opracowanie: mgr Dominika Waluś