Newsletter

W dniach od 14 do 19 maja 2021 r. uczniowie klas pierwszych brali udział w imprezie czytelniczej „Urodziny Kubusia Puchatka”.

Specjalnie na tę okazję, biblioteka została udekorowana urodzinowo, pojawiły się pluszowe misie i inne postacie z książki, znane cytaty i wystawa książek.

W trakcie spotkania uczniowie zapoznali się z historią powstania książki „Kubuś Puchatek”. Wysłuchali opowiadania o przygodach sympatycznego misia i jego przyjaciół. Uczestniczyli w puchatkowych zabawach i konkursach: odgadywali zagadki, pracowali w grupach układając puzzle z wizerunkiem Kubusia, próbowali połączyć rekwizyty ukryte w prezentach z bohaterami książki, doskonale bawili się pomagając Kłapouchemu odnaleźć zaginiony ogon.

Uczniowie głosowali też na najładniejszą kartkę urodzinową. Kartki urodzinowe przygotowali na lekcjach plastyki uczniowie klas drugich i trzecich.

To były bardzo udane urodziny.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii, do której zapraszamy po kliknięciu w tym miejscu.

Opracowanie: mgr Jolanta Tańska-Mende

Zebrania rodziców 9.01.2024 r. g. 16:30