ADMINISTRATOR: p. Adrian Lewandowski

Standard przesyłania informacji na stronę internetową szkoły.

Informacje (i zdjęcia / wideo) przesyłamy w formie załączników na adres e-mail administratora p. Adriana Lewandowskiego: adi.lewandowski@tlen.pl

Tekst:

• Informacje powinny być napisane przy użyciu programu Office WORD® lub podobnego edytora tekstu.
  • Nie formatujemy tekstu (!) tzn. żadnych pogrubień, podkreśleń, itp.
  • Przed przesłaniem należy poprawnie zredagować i sprawdzić tekst pod kątem błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych (pod każdą informacją będzie widniało nazwisko opracowującego dany tekst - domyślnie będzie to osoba przesyłająca dane informacje).

Zdjęcia:

• Samodzielnie wybieramy zdjęcia (!) najlepiej nie przekraczając liczby 15. Powinny one być w dobrej jakości, różniące się od siebie i w orientacji poziomej.
  • Zdjęcia powinny być ponumerowane w kolejności tak jak mają być dodane.

Wideo:

• Nagrany film powinien być w dobrej jakości zarówno wizualnej jak i dźwiękowej, wysłany w jednym pliku.

1. Każda nowa informacja będzie zamieszczona na górze zakładki aktualności klas I - III, klas IV - VIII lub sport dla danego miesiąca po czym, po otworzeniu kolejnego miesiąca, informacja ta zostanie umieszczona chronologicznie, w zależności kiedy dane wydarzenie miało miejsce.

2. Proszę koniecznie zamieszczać w tekście datę, kiedy dane wydarzenie miało miejsce.

3. Proszę pod tekstem umieścić informację kto ją opracował, kto był opiekunem i kto robił zdjęcia / wideo.

4. Administrator strony zastrzega sobie prawo do edycji zamieszczanych informacji celem dopasowania do ogólnego formatu strony.

Informacje powinny być przesłane najpóźniej do 2 tygodni po danym wydarzeniu!

Przykładowo sformatowany tekst wg powyższych standardów można pobrać z załącznika poniżej i na jego bazie opracowywać informacje.

Załączniki:

Zebrania z rodzicami uczniów klas IV - VIII
odbędą się 12 listopada (wtorek) w budynku przy ul. Katowickiej 35.

Zbiórka rzeczy do świetlicy

- kontynuacja programu!

Podstrony:  1  2  3  4

ARCHIWUM STRONY INTERNETOWEJ PSP2
Lata szkolne: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019

ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS