3 grudnia -Obchody Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych

W dniu 3 grudnia uczniowie Małej Dwójki wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Niepełnosprawnych.
Pod hasłem " Każdy inny wszyscy równi" pokazali, że pamiętają o osobach niepełnosprawnych.
W tym dniu każda klasa ubrała się w wylosowany wcześniej kolor.  Wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej.
Pani Dyrektor mgr Grażyna Danielko przypomniała  aby o osobach niepełnosprawnych pamiętać zawsze.

Nagroda za włączenie się do obchodów tego dnia została wręczona wszystkim klasom, gdyż każda klasa pięknie wykonała zadanie. Klasy w których wszystkie dzieci w 100% były w wylosowanym kolorze ubranka dodatkowo otrzymały słodycze.

Pani mgr Dyrektor Grażyna Danielko na ręce przewodniczących klasach przekazała dyplomy i gratulacje.

Potem było wspólne zdjęcie w kształcie uśmieszku.
Oczywiście były też kolorowe zdjęcia klasowe, gdzie pięknie widać uczniów.
Dziękujemy wychowawcom i rodzicom za pomoc w przygotowaniach.

Za organizację dziękujemy Paniom: mgr Martynie Hul, mgr Urszuli Jonczyk, mgr Lucynie Mazur, mgr Dominice Olender, mgr Agnieszce Stojakowskiej.

Opracowanie: mgr Lucyna Mazur