"MIKOŁAJ  W MAŁEJ  DWÓJCE ".
Każde dziecko wie, kiedy przychodzi Mikołaj i czeka z nadzieją na wspaniałe prezenty.
Do naszej szkoły, jak i do dzieci na całym świecie Mikołaj zawitał w piątek- 6 grudnia.  Wszystkim dzieciom klas I- III przyniósł  czapki mikołajowe.  Teraz dzieci, przebrane za elfy mogły oczekiwać następnej niespodzianki, którą było wyjście do kina "Helios".
Na młodych widzów czekała prawdziwa uczta filmowa- " Kraina lodu". Była to druga część filmu, który kilka lat wcześniej zdobył  najwyższą nagrodę filmową- Oskara.
Po wspaniałych wrażeniach  filmowych wróciliśmy do szkoły.
Ale dzieci wiedziały, że na tym nie koniec niespodzianek, ponieważ po powrocie do domu czekały na nie inne wspaniałe prezenty.
Tak więc piątek był naprawdę wspaniałym dniem mikołajkowym.

Opracowanie: mgr Bożena Kęs, mgr  Dominika Waluś