Projekt kartki świątecznej

We wtorek 17 grudnia 2019r.braliśmy udział w Młodzieżowym Domu Kultury w  uroczystości wręczenia nagród z pleneru malarskiego „Opole kredką rysowane” i z Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Projekt kartki świątecznej”.

W plenerze malarskim, który odbył się 7 października 2019r. wzięła udział klasa II „b” i III „a”, a dyplomy laureata i nagrody z tego konkursu odebrali uczniowie: Hanna Baklarz, Alicja Ostrowska i Iga Wolińska z klasy II „b” i Maria Kloc, Agnieszka Kubica, Grzegorz Soboń i Wojciech Witkowski z klasy III „a”. Prace plastyczne uczniowie wykonywali pod kierunkiem p. Urszuli Długosz, Beaty Kachny i Martyny Hul.

W czasie tej uroczystości dyplomy i nagrody z Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Projekt kartki świątecznej” odebrali uczniowie: Natalia Biernat z klasy II „a” i Kacper Jonczyk z klasy II „d”, którzy prace plastyczne wykonali pod kierunkiem p. Marzanny Najbar i Jolanty Tańskiej-Mende.

Opracowanie: mgr Beata Kachny

FotoFoto