Mikołajki w bibliotece szkolnej

Grudzień to miesiąc wyjątkowy, pełen magii i cudownych zapachów (np. świeżo upieczonych pierniczków… mniam!). Postanowiliśmy więc, że i u nas grudzień będzie czarujący!

Każdego dnia mieliśmy dla Was przygotowane mikołajkowe atrakcje: od konkursów poczynając, poprzez różne zabawy, aż po codzienne głosowanie na książki w ramach akcji „Zwycięski tytuł, czyli rozgrywki książek”. Tłumy w bibliotece na przerwach dowodzą, że Wy też lubicie taki grudzień. W końcu, kto by się oparł aż 6 konkursom, za które można zgarnąć nagrody?
Zapraszamy wszystkich do biblioteki szkolnej!

Konkursy i zwycięzcy:

1. Wyturlaj Mikołaja! (Hania Frączek, kl. Vb)
2. Labirynt (Martyna Kalińska, kl. VIa)
3. Wykreślanka z Mikołajkiem (Emilia Straus, kl. VIc)
4. Slalom z książką na głowie (Zuzia Prochota, kl. IV b, Blanka Mikulić, kl. IVb, Aleksandra Korniiaka, kl. IVb)
5. Bombowa przerwa (Julia Glapiak, kl. Vb, Antek Dubikowski, kl. IIIa)
6. Najdłuższy łańcuch choinkowy (Dominika Jura, kl. VIb)