Moje szkolne wspomnienia

Moje szkolne wspomnienia

W środę 12.12.2018 r. byliśmy z klasą 1 D w akademii edukacyjnej na warsztatach z robotyki.
Pod okiem fachowców budowaliśmy roboty ze specjalnych zestawów lego WeDo na podstawie instrukcji.

Wszystkim się to udało. Później programowaliśmy roboty w prostym i przystępnym języku obrazkowym.

Pomagali nam instruktorzy. Po zaprogramowaniu stworzonych robotów bawiliśmy się nimi, urządziliśmy wyścigi. Zajęcia wszystkim się bardzo podobały.

Spędziliśmy czas na zabawie i na nauce jednocześnie. Chcielibyśmy tam wrócić, było super!

Zosia Michnik

P.S.   Każde dziecko dostało bezpłatną wejściówkę na zajęcia.

Zdjęcia: Katarzyna Michnik