XIX Międzyszkolny Konkurs "Śpiewamy kolędy" dla uczniów klas I-III

XIX Międzyszkolny Konkurs "Śpiewamy kolędy" dla uczniów klas I - III odbył się 19 grudnia 2018 r.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 9 opolskich szkół podstawowych:  PSP nr 9, PSP nr 11, PSP nr 15, PSP nr 21, PSP nr 20, PSP nr 24, PSP nr 29, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa oraz PSP nr 2.

W Komisji Sędziowskiej zasiadły Panie: Aldona Szwarc, Gabriela Burczek,  Stefania Kasperska i Agnieszka Dołęga-Mostowska

Komisja Sędziowska przyznała:

I miejsce –  Annie Janeczko, uczennicy  kl. I,  PSP nr 24,

która zaśpiewała kolędę „Dzisiaj w Betlejem”

Uczennicę  przygotowała:  p. Alicja Kochanowska

II miejsce –   Wiolonczelistce Esterze Wilczyńskiej, uczennicy  kl. III b,

PSP nr 15, za wykonanie kolędy „Pójdźmy wszyscy stajenki”.

Solistę przygotowała p. Aleksandra Tofel

III miejsce –  Łukaszowi Kuźniarowi, uczniowi kl. III a, PSP nr 20,

który wykonał kolędę „Był pastuszek bosy”

Łukasza przygotowała p. Alicja Fikus

Pozostali uczestnicy konkursu: Martyna Kwiatkowska, Adam Malicki, Zofia Kowalska, Hanna Wawrzyniak, Julia Trofimowicz i Urszula Ramolla otrzymali wyróżnienie.

Wszyscy soliści otrzymali dyplomy i nagrody. Dodatkowo zdobywcy trzech pierwszych miejsc, puchary.

FotoFoto