Podsumowanie Wojewódzkiego konkursu plastycznego „Projekt kartki świątecznej”

W grudniu 2018 r. klasa II a  i uczniowie świetlicy brali udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Projekt kartki świątecznej” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

Dzieci wykonały swoje kartki różnymi ciekawymi technikami, wykazały się pomysłowością
i dużą kreatywnością. W środę 12 grudnia 2018 r. w MDK-u odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagród laureatom tego konkursu. Z klasy
II a nagrody w tym konkursie zdobyli: Agnieszka Kubica i Aleksander Długosz, a ze świetlicy Jagoda Górska z klasy II b, która pracę wykonała pod kierunkiem p. mgr Marzanny Najbar. Każdy nagrodzony w tym konkursie otrzymał dyplom, książkę oraz drewnianą ozdobę na choinkę. Prace nagrodzonych uczniów można oglądać na wystawie pokonkursowej w MDK-u. Na tej wystawie znalazły się również prace następujących uczniów z klasy II a: Michała Bargieła, Adama Eliasa, Anieli Gołębiewskiej, Alana Kuryłowicza, Bartosza Nyklarza, Grzegorza Sobonia, Konrada Wierzbickiego, Stanisława Zapotocznego.

Opracowała mgr Beata Kachny