"Mały Omnibus"

.:OPRACOWANIE: p. Urszula Długosz

W czwartek 24 maja 2018 r. Daniel Biliczak z klasy IIIb wziął udział w Międzyszkolnym Konkursie „Mały Omnibus”, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 z oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła.

W etapie międzyszkolnym wzięło udział 9 szkół. Składał się on z dwóch części. W pierwszej części uczniowie odpowiadali na pytania odczytywane przez prowadzącą. Każdy uczestnik otrzymał trzy szanse, które należało zachować jak najdłużej.

W drugiej części wzięła udział trójka najlepszych. Odpowiadali oni na pytania, mieli znów trzy szanse, a gra toczyła się na wzór teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Pytania dotyczyły różnych dziedzin życia.

Daniel pokonał wszystkich uczestników zdobywając pierwsze miejsce w konkursie i tytuł „Małego Omnibusa”.

Gratulacje!

GALERIA ZDJĘĆ:.