Maskotka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu wybrana!

.:OPRACOWANIE: p. Sylwia Hoszowska

W maju mieliśmy okazję podziwiać wystawę maskotek, które na konkurs wykonali nasi uczniowie. Zwycięskie dzieło będzie Maskotką Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 i będzie firmowało naszą szkołę.

Maskotka będzie rozdawana przy szczególnych okolicznościach, dlatego jury rozstrzygające konkurs patrzyło nie tylko na wykonanie, ale również na symbolikę najbliżej kojarzącą się z charakterem naszej placówki.

I miejsce: Paweł Radomski z klasy IIIc

II miejsce (ex aequo): Karolina Adamowicz z klasy IIa, Marcelina Lema z klasy VIc

III miejsce: Hanna Wawrzyniak IIc, Iewa Shranko IIc

Wyróżnienia:

Amelia Łopianiak z klasy IVa

Maja Szmondrowska z klasy Vc

Ewa Juszczak z klasy VIb

Karolina Góra z klasy VIc

Marcin Midura z klasy VIIa

Praca wykonana przez Pawła Radomskiego będzie uszyta w profesjonalnym zakładzie i będzie reprezentatywną Maskotką PSP 2. Gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ PO KLIKNIĘCIU TUTAJ:.