"Twórczość dziecięca"

.:OPRACOWANIE: p. Beata Trenczek, p. Aneta Rozenbajger

14 maja w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski „Twórczość dziecięca”.

Jak co roku przyświecał mu główny cel – popularyzacja literatury dziecięcej oraz wyrabianie wrażliwości na piękno języka polskiego. W konkursie wzięli udział reprezentanci klas I – III.

Dzieci wykazały się dużymi zdolnościami recytatorskimi, właściwą interpretacją utworów, prawidłową dykcją.

Szanowne jury w osobach: p. Aneta Rozenbajger, p. Linda Piechota, p. Patrycja Gabor oraz p. Jolanta Tańska-Mende przyznało trzy pierwsze miejsca następującym uczniom:

• Klasa Ic: Kalina Szczepańska
  • Klasa IIc: Hanna Wawrzyniak
  • Klasa IIIc: Lena Sięka

Laureaci konkursu będą reprezentować naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 w Opolu 25 maja.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.