"Opole Artis 2018"

.:OPRACOWANIE: p. Urszula Długosz

W środę 16 maja klasy IIIa, IIIb, IIId i IIIe były na artystycznej fieście w opolskim amfiteatrze.

W III Ogólnopolskich Spotkaniach Artystycznych Opole Artis 2018 zaprezentowało się ponad 40 grup tanecznych i wokalnych z całego kraju skupionych wokół Młodzieżowych Domów Kultury. Uczniowie uczestniczyli także w warsztatach artystycznych, które odbywały się na koronie amfiteatru. Dzieci zostały podzielone na grupy, z których każda tworzyła maski, instrumenty lub opaski na głowę. Wszystkie występy uczestników zostały nagradzane gromkimi brawami. Dzieciom podobały się także piękne stroje uczestników festiwalu twórczości. Nauczyły się również piosenki „Opole Artis Fiesta”.

To był prawdziwy pokaz talentów, brawo!

GALERIA ZDJĘĆ:.