List do Kamila Stocha

.:OPRACOWANIE: p. Małgorzata Janas

Kinga Ozorkiewicz – uczennica klasy IVd, napisała list do Kamila Stocha – czterokrotnego Olimpijczyka w skokach narciarskich.

Przedstawiła się, że jest uczennicą Publicznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków i wszyscy uczniowie na bieżąco śledzą wszystkie konkursy skoków narciarskich i kibicują zarówno jemu jak i wszystkim naszym wspaniałym skoczkom.

W imieniu uczniów naszej szkoły, zaprosiła też Kamila do naszej szkoły, żeby wysłuchać jak przebiegała jego kariera. Na razie olimpijczyk nie potwierdził odwiedzin w naszej szkole, ale bardzo szybko odpowiedział Kindze na list wysyłając zdjęcia z dedykacją dla niej.

Brawo Kinga!

GALERIA ZDJĘĆ:.