Uroczysty apel

W piątek, 18 marca 2016 r., uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu wraz ze swoimi nauczycielami, wychowawcami i trenerami zostali zaproszeni do sali sportowej na podsumowanie sukcesów osiągniętych w roku szkolnym 2015/2016.

Najpierw zaproszono uczniów klas starszych. Ci, którzy wyróżnili się we wszelkiego rodzaju konkursach, zawodach, turniejach lub po prostu tym, że są życzliwi zaprezentowali się na środku sali razem ze swoimi wychowawcami i opiekunami. Specjalne słowa uznania zostały skierowane w kierunku laureatów Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak oraz finalistów Mistrzostw Polski w Mini Koszykówce Chłopców.

Po godzinnej przerwie przyszedł czas na uczniów klas I – III. Ci, wsławiający imię naszej szkoły, podobnie jak ich starsi koledzy i koleżanki, zostali poproszeni na środek, aby otrzymać gromkie brawa i słodki upominek od Dyrekcji.

Informacje o zwycięzcach konkursów, zawodów i turniejów mogliście na bieżąco śledzić na łamach naszej strony, dodatkowo, w przejrzysty sposób zestawione są one w zakładce UCZEŃ. Listę nagrodzonych możesz również pobrać w formie pliku .pdf w tym miejscu.

Zapraszamy do galerii wyróżnionych (po kliknięciu tutaj).

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski