Czwartkowe popołudnia dla 6 i 7-latków

Dodatkowe informacje dotyczące czwartkowych zajęć otwartych:

• 25 lutego („Jestem Olimpijczykiem”) uczniowie będą uczestniczyć w grach i zabawach sportowych w sali gimnastycznej szkoły, natomiast Rodzice będą mogli zapoznać się z bazą rekreacyjno-sportową, programem nauczania wychowania fizycznego, bezpieczeństwem w szkole, zajęciami sportowymi w klasach młodszych, stroną internetową, porozmawiać z Dyrektorem Szkoły, pielęgniarką szkolną (sala 303) oraz spotkać się z konsultantem w sprawie dojrzałości szkolnej dziecka (sala 305) jak również uczestniczyć w zajęciach otwartych z dziećmi.
  • 3 marca („Jestem Twórcą”) uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach plastycznych, a Rodzice będą mogli zapoznać się z organizacją pracy dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczej, podręcznikami, zadaniami domowymi, prezentacją „Jeden rok z życia klasy” (sala 306), porozmawiać z Wicedyrektorem Szkoły oraz nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej i uczestniczyć w zajęciach otwartych.
  • 10 marca („Jestem Wynalazcą”) uczniowie wezmą udział w zajęciach przyrodniczo-chemicznych wykonując doświadczenia i eksperymenty, a Rodzice zapoznają się z realizacją projektów własnych, miejskich, unijnych, organizacją zajęć świetlicy szkolnej – prezentacje w sali 304, będą mogli porozmawiać z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej i świetlicy, wziąć udział w zajęciach otwartych.
  • 17 marca („Moja przygoda z językiem angielskim”) uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego na wesoło, podczas gdy Rodzice spotkają się z wychowawcami przyszłorocznych klas pierwszych, pedagogiem, logopedą oraz przedstawicielem szkoły języków obcych „Empik” (sala 305) jak również będą mogli uczestniczyć w zajęciach otwartych.