KLASA 3A - PRZYGODA W NIEWIDZIALNEJ PRZESTRZENI

Klasa 3a - Przygoda w Niewidzialnej Przestrzeni

Klasa 3a wybrała się na niezwykłą wycieczkę do Niewidzialnej Przestrzeni, miejsca, gdzie wszelkie zmysły poza wzrokiem grały główną rolę. Po przybyciu na miejsce, uczniowie zostali poinformowani o zasadach bezpieczeństwa oraz celu wizyty, czyli doświadczaniu świata w całkowitej ciemności.

Wchodząc do Niewidzialnej Przestrzeni, dzieci zostały podzielone na małe grupy i każda z nich była prowadzona przez przewodnika – osobę niewidomą, która z ogromną wprawą poruszała się w ciemności.

Pod koniec wycieczki dzieci z klasy 3a spotkały się z przewodnikami, by porozmawiać o codziennym życiu osób niewidomych, co było dla nich inspirującą lekcją empatii i zrozumienia

Opracowanie: mgr Daria Michalewska
Fotorelacja: mgr Wioletta Kramarz-Pikul,   mgr Daria Michalewska, mgr Małgorzata Warzkiewicz