DZIEŃ OTWARTY - SOBOTA Z PRZEDSZKOLAKIEM

W sobotę, 24 lutego gościliśmy w Małej Dwójce przedszkolaki i ich rodziców. Dzieci miały okazję wziąć udział w różnych zajęciach, a rodzice poznać naszą szkołę.

Spotkanie rozpoczęło się w sali gimnastycznej, gdzie wszyscy goście zostali powitani przez p. Dyrektora Mirosława Śnigórskiego oraz p. w-ce Dyrektor Grażynę Danielko, a także wzięli udział w krótkim pokazie ratownictwa medycznego z użyciem szkoleniowego defibrylatora.  W dalszej części spotkania rodzice mogli porozmawiać z dyrekcją szkoły, panią pedagog i logopedą, a następnie obejrzeć sale lekcyjne lekcyjne i szkolną bibliotekę.

W tym czasie dzieci zostały podzielone na trzy grupy i udały się wraz z opiekunami do różnych sal lekcyjnych na przygotowane dla nich zajęcia z kodowania, robotyki oraz sensoryki, gdzie mogły poznać między innymi moc swoich zmysłów, podstawy programowania czy umiejętności używania kodów.

Wszyscy nasi mali goście chętnie brali udział we wszystkich rodzajach zajęć, z radością przyjęli balony w prezencie i
bawili się doskonale o czym świadczyły uśmiechy na wszystkich buziach.

Opracowanie: mgr Magdalena Rynkal, mgr Małgorzata Warzkiewicz

Fotorelacja: mgr Magdalena Rynkal