"100 lat niepodległej Polski w pracach literackich i plastycznych"

.:OPRACOWANIE: Weronika Rozmus (IIIb gimnazjum), p. Katarzyna Calicka

W piątek 27 kwietnia w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr 9 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów literackich i plastycznych zorganizowanych z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do organizatorów wpłynęło 880 prac, a najlepsze z nich zostały wybrane i nagrodzone. Uczniowie naszej szkoły również zostali wyróżnieni i mieli okazje odebrać nagrody z rąk Prezydenta Miasta Opola - Arkadiusza Wiśniewskiego.

Wśród zaproszonych osób znaleźli się:

• Weronika Rozmus z klasy III b gimnazjum – I miejsce w konkursie literackim dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV – VII) i gimnazjów pt. „Życzenia dla Niepodległej”,
  • Anna Klimek z klasy III b gimnazjum – II miejsce w konkursie literackim dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV – VII) i gimnazjów pt. „Życzenia dla Niepodległej”,
  • Piotr Mandela z klasy IV b – III miejsce w konkursie literackim dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV – VII) i gimnazjów pt. „Życzenia dla Niepodległej”,
  • Justyna Swoboda z klasy VII b – wyróżnienie w konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV –VII) i gimnazjów na plakat pt. „Symbole Niepodległej Polski”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA ZDJĘĆ:.

FotoFoto