"W Teatrze im. Polskich Olimpijczyków"

.:OPRACOWANIE: p. Katarzyna Calicka, p. Dominika Waluś, p. Ewa Elias, p. Adrian Lewandowski

I książki mają swoje losy...

To hasło tegorocznych Międzyszkolnych Konfrontacji Teatralnych, które po raz jedenasty odbyły się w naszej szkole.

Tym razem w wydarzeniu uczestniczyło 115 aktorów, którzy dostarczyli całego wachlarza emocji blisko 200 widzom. Na deskach naszego szkolnego teatru zaprezentowane zostały spektakle:

• „Czerwony Kapturek” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8, reż. Anna Ferens,
  • „Czarna dziura” – klasa Ic, reż. Dominika Waluś,
  • „ Kłopoty wróżki Pelagii” – klasa IIa, reż. Elżbieta Raczkowska,
  • „Przygody diabła Kusego” – klasa IIIb, reż. Urszula Długosz,
  • „Księżniczka na ziarnku grochu” – klasa IIIc, reż. Bożena Czajka,
  • „Przygoda w Ekolandii” – klasa IIId, reż. Emilia Grzywa.

Tradycyjnie już w kolejnym dniu przedstawienia obejrzeli wszyscy uczniowie. Pieniądze ze sprzedaży „Biletów Dobrej Woli” – cegiełek – zostały przekazane mamie Oli. To nasza szkolna koleżanka, która potrzebuje wsparcia. Dzięki Wam udało się zebrać 2160 zł., za co mama Oli jest bardzo wdzięczna.

Pani Joanna przyszła do nas z Alicją, starszą córką, która także w konfrontacjach 10 lat temu brała udział. Przygotowały dla nas wzruszające podziękowanie – kolaż ze zdjęciami z poprzednich edycji imprezy.

GALERIA ZDJĘĆ PO KLIKNIĘCIU TUTAJ:.