"Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang 2018" - wręczenie nagród

.:OPRACOWANIE: Szymon Pawelec (IIIb), p. Bartłomiej Pawelec, p. Marzena Trojanowska

W dniu 17 marca 2018 r. w sklepie sportowym Decathlon odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom szkolnego konkursu plastycznego „Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang”.

Pan Dyrektor Mirosław Śnigórski wraz z przedstawicielem firmy Decathlon wręczył wszystkim nagrodzonym uczniom w kategorii klas I – III oraz IV – VII dyplomy oraz wspaniały sprzęt sportowy: piłki, deskorolki oraz hulajnogi. Wszyscy byli zachwyceni nagrodami, które zostały ufundowane przez naszego niezawodnego sponsora – sklep Decathlon. Listę laureatów konkursu znajdziecie po kliknięciu w tym miejscu.

Emocje, które towarzyszyły przy rozdaniu nagród najlepiej oddają zdjęcia zamieszczone w galerii.

Gratulujemy wszystkim wyróżnień i czekamy na dalsze!

GALERIA ZDJĘĆ:.