"Symbole niepodległej Polski"

.:OPRACOWANIE: p. Jolanta Baudisz

W zawiązku ze zbliżającą się 100-tną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, wszyscy chętni uczniowie z klas IV – VII mogli wykonać prace na konkurs plastyczny zorganizowany przez IX Liceum Ogólnokształcące w Opolu, który odbywa się pod hasłem „Symbole niepodległej Polski”.

Uczniowie klas młodszych, czwartych i piątych, mieli możliwość wykonania swoich prac pod bezpośrednim kierunkiem swojego nauczyciela podczas zajęć kółka plastycznego. Ponadto wszyscy uczniowie klas siódmych robili prace plastyczne związane z tym świętem podczas lekcji plastyki.

Wszystkie prace są bardzo ciekawe i wykonane na wysokim poziomie artystycznym. Ich powstawanie było kolejną lekcją naszej polskiej historii.

W galerii prezentujemy wszystkie prace konkursowe wykonane przez następujących uczniów: Marcelinę Lema (z klasy VIc), Martę Bilińską (z klasy IVa), Martynę Kalińską (z klasy Va), Jana Chomontowicza (z klasy VIIc), Julię Orłowską (z klasy VIIc), Agnieszkę Barańską (z klasy VIIb), Julię Budyłowską (z klasy VIIa), Paulę Konfisz (z klasy Va), Justynę Swoboda (z klasy VIIb), Elę Kaczmarek (z klasy Vc), Ewę Juszczak (z klasy VIb), Lilianę Saj (z klasy IVa), Stasia Szczygieł (z klasy IVa).

GALERIA ZDJĘĆ:.