Opolskie Orły 2015

Alicja Marynowicz, Aleksandra Orlikowska, Magdalena Szelewska, Maja Szewczyk i Marta Wiśniewska 16 czerwca z rąk Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego odebrały tytuł Opolskiego Orła 2015r.

Nagroda ma na celu nagradzanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów szkół Opola i przyznawana jest za szczególne osiągnięcia, zwłaszcza w zakresie wiedzy przedmiotowej. Warunkiem jej otrzymania jest uzyskanie przez ucznia średniej ocen min. 5,00.

Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak”, a także wysoka średnia ocen uzyskanych przez uczennice naszej szkoły stały się przepustką do otrzymania tej wyjątkowej nagrody. Warto podkreślić, że Magdalena Szelewska jest już dwukrotną jej zdobywczynią.

Opiekunowie dziewczynek: p. Grażna Linkiewicz, p. Katarzyna Calicka, p. Adrian Lewandowski oraz p. Magdalena Rynkal są bardzo dumni z osiągnięć swoich podopiecznych i żywią szczerą nadzieję, że to dopiero początek ich wielkich sukcesów.

Mamy nadzieję, że w gronie przyszłorocznych zdobywców tytułu „Opolskiego Orła” znajdą się także chłopcy.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Katarzyna Calicka
FOTO: dr Magdalena Rynkal, p. Monika Szewczyk, mgr Katarzyna Calicka, mgr Adrian Lewandowski,
radio.opole.pl