Uroczystość podsumowania "Dni Nauki"

W tym roku podczas uroczystości podsumowania „Dni Nauki” wyróżniono nie tylko uczniów, którzy zwyciężyli w konkursach organizowanych w trakcie Festiwalu Wiedzy i Umiejętności klas I – III, Dni Języka Angielskiego, Dni Języka Polskiego, Festiwalu Nauki, ale również w ważniejszych konkursach w drugim semestrze roku szkolnego 2014/2015.

O „Dniach Nauki” mogliście już czytać na łamach naszej strony dla miesiąca MAJA, a w animacji poniżej możecie zapoznać się z imionami i nazwiskami wszystkich zwycięzców lub pobrać zestawienie w formie pliku .pdf (kliknij tutaj).

Uroczystość odbyła się 11 czerwca w sali gimnastycznej szkoły.

Uroczystość bardzo lubiana, gdyż na pewno przyjemnie być nagrodzonym nie tylko dyplomami i upominkami, ale również brawami i słowami uznania w obecności kolegów i koleżanek, rodziców, Dyrekcji i nauczycieli. Ilość nagrodzonych w poszczególnych blokach tematycznych świadczy o popularności konkursów w ramach „Dni Nauki”, gdzie każdy mógł z całą pewnością znaleźć coś dla siebie.

Brawa dla wszystkich wyróżnionych!

Oprócz wyróżnienia na środku sali gimnastycznej przybyłym czas umilały występy wokalistek z zespołu „Crazy Stars”.

Uroczystość była prowadzona z dużą dozą humoru przez Panią Agnieszkę Melnarowicz, a nagłaśniana przez Pana Piotra Kraus.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski