"Wielkanocne Jajo" - VII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

VII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas I – III „Wielkanocne Jajo” odbył się 9 kwietnia 2014r. w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej SPSK w Opolu.

Cele konkursu:

• Propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi
  • Stworzenie okazji do indywidualnej działalności artystycznej oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego zdobienia jaj
  • Wykazanie się umiejętnościami posługiwania się różnymi technikami plastycznymi

Klasy I naszej szkoły w w/w konkursie zaprezentował uczeń klasy Ic - Piotr Remisz. Za swoją pracę otrzymał wyróżnienie. Amelia Brój, uczennica klasy IIb, otrzymała również wyróżnienie w tym konkursie. A do klasy IIIb wyróżnienie trafiło za sprawą Wanessy Zimoch.

Gratulacje!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Urszula Długosz, mgr Beata Trenczek