Międzyszkolne Konfrontacje Teatralne i "Bilet Dobrej Woli"

Podczas tegorocznych VII Międzyszkolnych Konfrontacji Teatralnych, które odbyły się 11 kwietnia, zaprezentowało się sześć zespołów aktorskich. Publiczność zgromadzona w naszym szkolnym teatrze mogła zobaczyć:

1. „Przepis na grzeczność” uczniów klasy IIIc oraz  pani Dominiki Waluś,
2. „Wiosnę – czar życia”  uczniów klasy II PSP nr 8 oraz pani Jolanty Leśniańskiej,
3. „Calineczkę” uczniów klasy III PSP nr 8 oraz pani Anny Ferens,
4. „Starą latarnię” uczniów klasy IIb oraz pani Urszuli Długosz,
5. „Królewna Śnieżka” uczniów klasy IIc oraz pani Ewy Bożeny Czajki,
6. „Pierwszaki” uczniów klasy Ia oraz pani Elżbiety Raczkowskiej.

Widzowie podziwiali nie tylko kunszt aktorski i talent taneczny dzieci. Zachwycali się także pięknymi dekoracjami oraz kostiumami zaprojektowanymi i przygotowanymi przez rodziców, babcie i dziadków młodych artystów.

Wszystkie zdjęcia z Konfrontacji zobacz w galerii.

Tradycyjnie już w dniu następnym spektakle oglądali wszyscy uczniowie naszej szkoły. Pieniądze za zakupione przez nich „Bilety Dobrej Woli” przekazane zostały Oli – szkolnej koleżance chorej na mukowiscydozę. W tym roku udało się zebrać 1730zł.

Tym razem Ola i jej mama miały dla nas wielką niespodziankę – słodkości, które trafiły do wszystkich dzieci oraz nauczycieli naszej szkoły.

Więcej zdjęć z „Biletu Dobrej Woli” tutaj.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Katarzyna Calicka
FOTO: mgr Dominika Waluś, mgr Katarzyna Calicka