14 wrzesień - INAUGURACJA SZKOLNEGO ROKU SPORTOWEGO

W naszej szkole 14 września odbyła się Inauguracja Roku Sportowego. W zawodach sportowych udział wzięli wszyscy uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wraz z wychowawcami.
Było aż dziewięć konkurencji między innymi wyścigi rzędów, taekwondo, zabawa z dźwigiem, dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się wyrzutnia rakiet. Można było też przybić „piątkę” i zrobić sobie zdjęcie z Chasem z bajki „Psi Patrol”. Młodzi sportowcy z wielkim zapałem uczestniczyli we wszystkich konkurencjach. Na koniec wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i owoce, czyli zdrowo na sportowo, uczniowie wspólnie wkroczyli w nowy rok szkolny.

Opracowanie: mgr Ewa Wajdziak
Fotorelacja: mgr Magdalena Rynkal